• 1. 2. 2023

APRA otevřela oborovou soutěž LEMUR S NOVÝM SOUTĚŽNÍM SYSTÉMEM

Asociace public relations (APRA) právě otevřela 18. ročník oborové soutěže LEMUR – Česká cena za public relations. Vstupuje do něj s moderním soutěžním systémem pro nahrávání přihlášek a práci porot. Úpravy doznaly také kategorie, kterých je letos 22. Finální uzávěrka je stanovena na 31.března. Včasní přihlašovatelé mohou využít zvýhodněné ceny pro Early Birds. Výsledky budou vyhlášeny 15. června.
 
Dnes byl spuštěn nový web soutěže s on-line systémem přihlašování a hodnocení soutěžních prací do České ceny za PR. Uzávěrka přihlášek do letošního ročníku soutěže je 31. března, nicméně do konce února platí možnost přihlásit se za zvýhodněnou cenu. Do přihlášky však nesmí přihlašovatel po tomto datu zasahovat. Systém automaticky přiřadí cenu podle posledních úprav přihlášky. Výherci budou oceněni na slavnostním večeru, který proběhne 15. června ve výjimečném prostoru WPP Campusu. Funkcionalistická budova někdejších Elektrických podniků na vltavském nábřeží prošla nákladnou rekonstrukcí a získala několik architektonických cen. Součástí vyhlášení bude i možnost komentované prohlídky památkově chráněného objektu.
 
Také pro letošní rok platí partnerství s prestižní soutěží Sabre Awards. Vítězové kategorií ve skupině Komunikační disciplíny dostanou jako bonus proplacenou přihlášku do Sabre Awards. 
  
“Zpřehlednili jsme systém kategorií a umožnili soutěžícím hlásit se do kterékoli kategorie bez omezení a podmínek. S předstihem jsme také seznámili zájemce s novinkami prostřednictvím bezplatného workshopu,” říká Patrik Schober, předseda výkonné rady APRA a doplňuje, že záznam workshopu bude dostupný po celou dobu soutěže.
 
Soutěžící mohou své projekty přihlašovat do kategorií rozčleněných do tří skupin: Komunikační disciplíny, Oborové kategorie, Komunikační nástroje. Za nejcennější se pokládá ocenění ve skupině Komunikační disciplíny. V ní čekají sošky lemura na tři nejlepší v každé kategorii. V dalších dvou skupinách si odnese sošku jen vítěz, zatímco stříbrní a bronzoví získají diplom. 
 
I letos bude vyhlášen absolutní vítěz ročníku napříč kategoriemi. Na slavnostním večeru získá ocenění také osobnost za přínos oboru.
 
Partnerem 18. ročníku je Marketing&Media. Veškeré informace o soutěži a uplynulých ročnících naleznete na webových stránkách soutěže. Další aktuální informace jsou dostupné i na FB profilu, Instagramu a Twitteru soutěže.